Gayrimenkulü menkulleştiren çözüm ortağınız olarak Hizmet vermek amacındayız. Yaptığımız iş sadece anahtarın el değiştirmesi ya da tapunun devri gibi basit bir tanımdan ibaret değil. Yatırımcıların zaman kaybetmeden gayrimenkulü menkulleştirecekleri doğru ürünleri bulmak ve bu ürünler üzerinden süreci organize etmek.

Ekspertiz raporlu gayrimenkulleri alıcılarla buluşturuyoruz. Alıcılar için güvenilirlik ve şeffaflık, satıcılar için ise hız sağlıyoruz.

Şeffaf bir piyasada bilinçli alıcıların vereceği tekliflerle bir gayrimenkulün piyasa değerini bulabileceği düşüncesini esas alarak faaliyete başladık. Gayrimenkul piyasasındaki fiyatların, tıpkı dolar, petrol ve hisse senedi piyasalarında olduğu gibi ciddi alıcıların şeffaf ve rekabetçi teklifleriyle belirlenmesi gerektiğine inancı ile yatırımcılara hizmet veriyoruz.

Güneş Erkoç Gayrimenkul olarak bankalar ve finansal kuruluşlar başta olmak üzere, kurumsal firmaların ve bireysel satıcıların gayrimenkul satışlarına, kiralamalarına danışmanlık hizmeti veriyoruz

Satışına aracılık ettiğimiz gayrimenkullerin satış fiyatlarını SPK lisanslı değerleme uzmanlarının raporları ile belirlemenin yanı sıra gelecekte olası değer artışı yüksek alan, mülk ve ürünleri de seçenek olarak yatırımcımıza sunuyoruz, bu nedenle guneserkoc.com’da değerinden fazla, şişirilmiş fiyatlara, spekülasyonlara, ve dönüşümü hayal ürünlere yer vermiyoruz.